شماره پشتیبانی 24/7 985138331002+

پکیج سلامتی بینایی

مژده مژده

آژانس مسافرتی سرین سپهر شرق برای شما عزیزان بهترین پکیج های سلامتی را در زمینه جراعی های مربوط به بینایی را ارائه می دهد.

چشم انسان از حساس‌ترین عضو بدن انسان و احتمالا کاربردی‌ترین بخش می باشد. بنابراین لازم است شما را با جراعی های مربوط به چشم آشنا سازیم.

آشنایی با جراحی های چشم

عمل لیزیک که شامل جراحی فمتولیزیک، پی آر کی یا لازک و فمتواسمایل می شود متداول ترین درمان برای بیماران دارای آستیگمات چشم است و آنها را برای همه عمر بی نیاز از عینک می کند. لیزیک چشم پس از معاینه دقیق توسط چشم پزشک برای اکثر بیماران تجویز می شود و نتیجه بسیار موفقیت آمیزی دارد. موفقیت عمل لیزیک بسیار بالا است به این معنی که عوارض عمل لیزیک بسیار نادر است و نگرانی خاصی بیماران را تهدید نمی کند. بیمارستان چشم پزشکی نور پیشرو در انجام عمل جراحی لیزیک شامل فمتولیزیک، پی آر کی یا لازک و فمتواسمایل در ایران و خاورمیانه است. هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان چشم پزشکی نور مطابق با تعرفه های رسمی دریافت شده و بیمار پس از عمل جراحی از بیمارستان مرخص می شود.

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم یکی از راه های اصلاح عیوب انکساری چشم استفاده از تکنیک های عمل جراحی لیزری است که قبلاً به نام عمل جراحی لیزیک چشم شناخته می شد و امروزه با پیشرفت علم چشم پزشکی با استفاده از دستگاه های فمتولیزیک چشم انجام می شود. دکتر سیدحسن هاشمی و بیمارستان نور پیشتاز در انجام عمل جراحی لیزیک و عمل جراحی فمتولیزیک هستند و در حال حاضر عمل فمتولیزیک با دقت و کیفیت بسیار بالا در این مرکز انجام می شود.

جراحی فمتولیزیک چشم در بیمارستان چشم پزشکی نور با استفاده از جدیدترین دستگاه های فمتولیزیک چشم انجام می شود. خانواده عمل های جراحی لیزیک نور مانند عمل جراحی PRK، لازک چشم، فمتولیزیک چشم و اسمایل یک روش جراحی سرپایی چشم است که برای اصلاح دوربینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم در افراد مبتلا به عیوب انکساری به‌ کار می رود. این روش یکی از مناسب ‌ترین و سریع ‌ترین شیوه‌ های اصلاح عیوب انکساری چشم است. در عمل جراحی فمتولیزیک چشم ابتدا برش نازکی از قرنیه ایجاد می ‌شود، سپس بیمار با راهنمايي جراح چشم پزشک بیمارستان نور، به چراغ چشمك زن بالای سر خود نگاه می ‌کند؛ این مرحله زمانی است که لیزر دستگاه فمتولیزیک چشم برروی سطح قرنیه چشم تابانده می شود. عمل جراحی فمتولیزیک چشم و فمتواسمایل از جدید ترین روش ‌های نوین اصلاح نزدیک ‌بینی، دوربینی و آستیگماتیسم است که به‌ وسیله لیزر فمتوسکند انجام می ‌شود. در حال حاضر رایج ‌ترین کاربرد آن مربوط به برش قرنیه چشم است و می ‌توان آن را فرم برتر عمل جراحی PRK و لازک دانست. دستگاه جراحی فمتولیزیک بسیار پیشرفته است و امروزه علاوه بر بیمارستان نور در معتبرترین مراکز چشم پزشکی جهان استفاده می شود.

عمل جراحی لیزیک-فمتواسمایل چشم آخرین نسل جراحی اصلاح عیوب انکساری است. این روش به عنوان کم تهاجمی ‌ترین شیوه درمان اصلاح نزدیک ‌بینی و آستیگماتیسم شناخته شده و مهم ترین مزیت آن این است که هیچگونه لایه برداری در سطح قرنیه انجام نمی شود.

در تکنیک جراحی فمتواسمایل چشم پزشک جراح در لایه ای به ضخامت ۱۱۰ تا ۱۳۰ میکرون از سطح قرنیه دو برش ایجاد می کند. این دو برش تشکیل یک بافت عدسی شکل داخل قرنیه می دهد و با خارج کردن این عدسی از طریق یک برش 2 تا 4 میلی‌متری فرم قرنیه تغییر پیدا کرده و دید اصلاح می ‌شود. این عمل برای تمام بیماران نزدیک ‌بین و دارای آستیگماتیسم بهترین انتخاب است.

در این عمل جراحی از لیزر فمتوسکند برای ایجاد برش نازک استفاده می ‌شود و برخلاف روش ‌های دیگر اصلاح دید نیازی به لیزر اگزایمر وجود ندارد.

 

خدا را شاکریم که در ایرانمان دارای بهترین پزشکان و امکانات در این زمینه هستیم، که افتخار داریم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.

پکیج بینایی ما را تجربه کنید

فرم درخواست پکیج

تنها با وارد کردن مشخصات فردی خود، ثبت نام خود را به ما بسپارید!!!

ثبت نام تورهای سلامتی

آژانس سرین سپهر شرق

آدرس: مشهد، بلوار احمدآباد، بین قائم و نشاط، ساختمان 133، طبقه دوم

تماس: 5-05138331002

پاسخی بگذارید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sinbadtravel1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4556